Pjese Kembimi dhe Aksesore per te gjithe Automjetet

Step 1

 1

 Pjese Kembimi

Step 2

 2

 Lubrifikante

Step 3

 3

 Filtra

Step 4

4

Aksesore

Serviset me te mira ne Shqiperi jane partneret tane !!!

 

Perse duhet te na zgjidhni

 • 100% Garanci ne artikujt tane

  Artikuj me Garanaci!

  Pikesynimi i kompanise sone ka qene dhe eshte te ofroje ne tregun e pjeseve te kembimit per automjete cilesine dhe garancine maksimale me çmime te pershtateshme per tregun shqiptar.
 • Cmime Konkuruese

  Cmime Konkuruese

  Ne ofrojme cmimet nga me konkurueset ne tregun shqiptar duke mos harruar dhe cilesine
 • Partneritet me kompanite lider

  Partneritet me lider?

  Ne kemi marredhenie tregtare te vazhdueshme dhe te qendrueshme, gjithashtu edhe ekskluzivitete, nga shume prodhues potenciale Europiane dhe Aziatike
 • Me shume se 20 vjet ne tregun Shqiptar

  Pothuajse 22!

  Ne jemi nje nga kompanite me te vjetra ne tregun shqiptar .Eksperienca jone ne tregun e pjeseve te kembimit ben ndryshimin

  100% Profesionale

 • 1

 

Lubrifikante

Filtra

Karroceria

Organic Food

Sistem Drejtimi-Frenimi

Motorike-Kambio

Elektrike

download (1).png
exxologo.jpg
logo_chimigal_header.png
optibeltlogo.png
purfluxlogo.png
ravenol log.png
slide1-logo.png
vaico logo.png
logo-Open-Parts.png
logo.jpg
logojahn.jpg
www.depo.tw.png
serplastlogo.png
logovender.jpg

Organic Food

Ne jemi Liredi Auto!

Ne jemi  nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.Me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg 

Libri i Klienit

 • Besian Alimadhi

  Gjetja e partnerit te duhur te biznesit ne shqiperi ishte e mundimshme. Tek Liredi Auto gjeta partnerin dhe njerezit e duhur per te bere biznes

 • 1
 • 2

Kontakt

  info (@) lirediauto.al
  +355 4 222 1313
  +355 4 245 1113
Rruga "Dritan Hoxha"
(Ish mensa e shkollles se partise)

Lidhuni me Ne