Adresat

1
Adresa Qendrore
Rruga "Dritan Hoxha"
(Ish mensa e shkollles se partse)
00355 4 222 1313
00355 4 245 1113
2
Adresa Nr2
Rruga "Dritan Hoxha"
Perballe Karburant "Kupola"
3
Orari
E Hene-Shtune
08:00-16:00
E Diele Pushim

Na Kontaktoni me e-mail

download (1).png
exxologo.jpg
logo_chimigal_header.png
optibeltlogo.png
purfluxlogo.png
ravenol log.png
slide1-logo.png
vaico logo.png
www.depo.tw.png
serplastlogo.png
logo.jpg
logojahn.jpg
logo-Open-Parts.png
logovender.jpg

Organic Food

Ne jemi Liredi Auto!

Ne jemi  nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.Me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg 

Libri i Klienit

  • Besian Alimadhi

    Gjetja e partnerit te duhur te biznesit ne shqiperi ishte e mundimshme. Tek Liredi Auto gjeta partnerin dhe njerezit e duhur per te bere biznes

  • 1
  • 2

Kontakt

  info (@) lirediauto.al
  +355 4 222 1313
  +355 4 245 1113
Rruga "Dritan Hoxha"
(Ish mensa e shkollles se partise)

Lidhuni me Ne