Ne jemi LirediAuto

Liredi auto eshte nje kompani e cila operon ne sektorin e pjeseve te kembimit,vajra lubrifikante,filtra(kamiona-vetura),aksesore te ndryshem etj. Qe ne fillimet e vitit 1994 duke marre dhe emrin LIREDI ne vitin 2003 kjo kompani tashme numuron plote vite eksperience ne kete treg
Kjo rritje e qendrueshme gjate ketyre viteve tregon me se mire per besimin e krijuar nga klienteve tane te cileve kujdesemi gjithnje tiu ofrojme nje sherbim teper cilesore. Personeli yne i kualifikuar ben ceshte e mundur te siguroje klienteve tane kerkesat ndaj tyre. Gama shume e gjere e produkteve qe ne disponojme oriigjinale dhe ato konkurence, na ben neve nje zgjedhje te persosur per sherbimet qe ju duhen per te riparuar automjetin tuaj.

LIREDI AUTO "Zgjedhja me e mire per automejtin tuaj"

Foto Galeri

nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo nivo
download (1).png
exxologo.jpg
logo_chimigal_header.png
optibeltlogo.png
purfluxlogo.png
ravenol log.png
slide1-logo.png
vaico logo.png
www.depo.tw.png
serplastlogo.png
logo.jpg
logojahn.jpg
logo-Open-Parts.png
logovender.jpg

Organic Food

Ne jemi Liredi Auto!

Ne jemi  nje kompani qe operon ne tregetimin e pjeseve te kembimit,lubrifikanteve,filtrave per automjetet.Me me shume se 20 vjet eksperience ne kete treg 

Libri i Klienit

  • Besian Alimadhi

    Gjetja e partnerit te duhur te biznesit ne shqiperi ishte e mundimshme. Tek Liredi Auto gjeta partnerin dhe njerezit e duhur per te bere biznes

  • 1
  • 2

Kontakt

  info (@) lirediauto.al
  +355 4 222 1313
  +355 4 245 1113
Rruga "Dritan Hoxha"
(Ish mensa e shkollles se partise)

Lidhuni me Ne